Kataloglar

Detaylı bilgi için e-katalogları inceleyebilirsiniz

İndir

Polytec PT – yapıştırmaktan daha fazlasını yapabilen yapıştırıcılar için uzman Polytec GmbH bünyesinde bir dağıtım işi olarak başlayan süreç, 2004 yılında Polytec PT GmbH’nin bağımsız bir şirket olarak kurulmasına yol açtı. Takip eden yıllarda, yapıştırıcılar konusundaki bilgi birikimimiz giderek daha fazla yenilikçi şirket içi ürünlere dönüştü. Elektriksel ve termal olarak iletken yapıştırıcılar ve silikonsuz termal arayüz malzemeleri için aranan bir uzman haline geldik.

Haziran 2023’te Polytec PT, akıllı yapıştırma çözümlerinde küresel bir lider olan Bostik’in bir parçası haline geldi ve böylece daha sürdürülebilir bir dünya için yenilikçi malzemeler yaratan özel bir malzeme oyuncusu olan Arkema Group’un bir parçası oldu.

Ürün portföyümüz

Geniş ürün yelpazemiz elektriksel ve/veya termal olarak iletken yapıştırıcıları ve saksı bileşiklerini, UV ile kürlenen yapıştırıcıları, yüksek sıcaklık uygulamaları için ürünleri ve çıkarılabilir, termal olarak iletken boşluk doldurucuları içerir.

 

Geniş bir standart ürün yelpazesine ek olarak, Polytec PT olarak her bir özel gereksinim için müşteriye özel yapıştırıcılar geliştiriyor ve üretiyoruz. Sadece bizimle iletişime geçin!

Tipik uygulamalar

Müşterilerimiz ürünlerimizi çeşitli yapıştırıcı uygulamaları için kullanmaktadır. Tipik uygulama örnekleri, elektronik bileşenlerin elektriksel teması (özellikle akıllı kartların üretiminde), sıcaklık sensörlerinin kapsüllenmesi veya EV ve PHV araçlarındaki pil hücrelerinin soğutulmasıdır.

Sizin için buradayız

Polytec PT olarak, çeşitli endüstrilerden müşteriler, tesis üreticileri ve araştırma enstitüleri ile uzun süreli işbirliği içinde edindiğimiz muazzam uygulama bilgi birikimimiz sayesinde, yapıştırıcı seçimi ve proses teknolojisi konularında size nitelikli destek sunuyoruz. Uluslararası müşterilerimiz, Avrupa ve denizaşırı ülkelerdeki şubelerimizin ve satış ortaklarımızın çalışanları tarafından yetkin bir şekilde desteklenmektedir.

Endüstriyel Çözümlerimizle Yanınızdayız.