LENORD + BAUER
13 Ağustos 2017
DEUTA-WERKE
11 Ağustos 2017
Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız JAQUET Technology Group AG firması farklı sektörler için hız sensörleri ve sistemleri üretir. Demiryolu

Demiryolu Hız Sensörleri JAQUET demiryolu çözümlerinde dünyanın önde gelen firmalarındandır. IRIS sertifikalı bir şirket olarak, en üst düzeyde sertifikalı yüksek hız sensörleri üretiyoruz.

Cer kontrolü Fren kontrol sistemi Sinyalizasyon (otomatik tren koruması, iletişim tabanlı tren kontrolü, takometre, olay kaydı) Kapı kontrolü Dizel motor devri kontrolü Teşhis sistemi

 DSD 70 Hall-effect ve DSH 16 sensör aileleri hafif raylı araçlardan yüksek hızlı trenlere kadar cer kontrolünü yapar.

Fren kontrolü Hız sensörü modüler konsepti içinde, fren kontrolü için 2 veya 3 kanallı hız sensörleri (anti blokaj sistemi ve patinaj önleme sistemi). Dizel motorlar Teşhis sistemi dizel-elektrikli lokomotiflerde ve dizel elektrikli çoklu ünitelerde (DMU) aşırı yakıt tüketimini, arıza ve yüksek bakım maliyetlerini önler.

ALPHABOX, krank milinde bir veya iki hız sensörü tarafından sağlanan verilere dayanarak kusurlu yakıt enjektörleri, silindir arızaları, azalmış/hatalı sıkıştırma, hatalı yakıt enjeksiyon sistemi ve artan sürtünmeyi sağlar.

Detaylı bilgi için e-katalogları inceleyebilirsiniz

111
222
3333
444
555
666
777
888
99